top of page

Partneriai

Powerflex LOGO.jpg

 

  Powerflex 

   Gamintojas žinomas visame pasaulyje ir yra nr. 1 poliuretano įvoriu gamintojas europoje. Rinkoje nuo 1996 m, šis prekinis ženklas kuria ir pats gamina daugiau kaip 4000 poliuretano produktų. Gamintojas yra sukaupęs didžiulę patirtį automobilių važiuoklės suderinamume su poliuretanu. Suteikdamas vairuotui daug daugiau valdomumo, stabilumo ir užtikrintumo vairuojant automobilį. Bendrovėje, viskas nuo projektavimo, iki galutinio produkto yra sukuriama centrinėje Poweflex būstinėje. Nerūdijančio plieno komponentai apdirbami pažangiausia kompiuterine įranga - tai užtikrina tobulą kokybę bei garantuoja jog kiekvienas produktas yra būtent toks koks buvo suprojektuotas. Kiekvienas naujai kuriamas komponentas privalomai išbandomas tiek transporto priemonėje, tiek testavimo staklėse.

 

  Road Series - kasdieniniui ar sportiniui automobiliui.

   Powerflex Road Series, purpurinės įvorės suteikia automobiliui valdomumą kelyje ir sportiškesnį važiuoklės jausmą, pašalinant visus nepageidaujamus judesius. Dėl tos priežasties pakaba visada daro tai, ką ir turi daryti. Jūsų padangos turės geresnį sukibimą su kelio danga, taip pagerinamas valdomumas ir saugumas kiekvienos kelionės metu. Road Series poliuretano gaminiai, gali pasiūlyti ilgesnį padangų tarnavimo laiką, sportiškesnes charakteristikas, padidiną saugumą ir yra geresnis kainos ir kokybės atžvilgiu, nes tarnavimo laikas yra žymiai didesnis nei įprastų važiuokles gumų.

 

  Black Series - trasai ir automobilių sportui.

   Powerflex Balck Series, juodos įvorės gaminamos naudojant ,,Black 95 Shore A‘‘ gaminį, siekian užtikrini maksimalią važiuoklės geometrijos kontrolę. Produktas skirtas trasai, pasiruošęs rodyti savo ištvermę ir galimybes lenktynių trasoje. Vis gi kurtas buti geriausiu ir neturėti sau lygių. Šis gaminys yra iki 80% atsparesnis apkrovai nei standartinė guma ir 25% standesnis nei ,,Road Series‘‘ purpurinis poliuretano gaminys. Jei jūsų keliami reikalavimai yra aukščiausio lygio valdomas ir važiuoklės standumas, Powerflex Black Series yra unikalus sprendimas išgaunantis maksimaliai tiksliausią geometriją važiuoklėje.

 

  Heritage Collection - klasikiniui ir klasikinio automobilio restauravimui.

   Powerflex Herotage Collection, pilkos įvorės gaminamos iš šiuolaikiškų medžiagų atnaujindamos automobilio pojūtį kelyje. Šios pilkos spavos įvorės patobulins bet kurį klasikinį automobilį išlaikydamos tą pačią standartinės guminės įvorės išvaizdą. Naujas asortimentas klasikiniams automobiliams, rodo vis didėjančią paklausą atsarginių dalių, kurių estetinis vaizdas, atitinka originalios dalies išvaizdą. Restauruotam automobiliui, suteikdamas unikalaus Powerflex poliuretano gaminio savybes ir efektyvumą. Žengiant žingsnį toliau į priekį nei tiesiog visoje pakaboje naudojant tą pačią medžiagą pamatuotą pagal kietumo durometrą visoms dalims. Kiekviena dalis turi savo kietumą, kad užtikrintų geresnį pakabos veikimą be jokių pašalinių nepatogumų ar vibracijų.

 

  Mūsų naudojamos medžiagos

   Mūsų medžiagos yra koduojamos spalvomis, kad būtų galima jas lengviau atpažinti pagal standumą ir jų naudojimo lokacija.

   Raudona 65A - naudojama universalioms išmetamųjų dujų ir dyzelinių variklių pagalvių tvirtinimo detalėms. 

   Geltona 70A - daugiausiai naudojama variklio pagalvėms, reduktorių/traversų tvirtinimo įvorems arba tose vietose kur yra daug judėjimo ir absorbcijos.

   Violetinė 80A - populiariausias naudojamas poliuretano kietumas, nuodojama įvairiose pakabos vietose ir užtikrina puikų paklusnumo ir sportiškumo santykį.

   Juoda 95A - mūsų kiečiausi/tvirčiausi gaminami produktai. Dažniausia naudojama Black Series produktuose, tačiau kartais panaudojama ir Road Series produktuose, kur automobilio gamintojas reikalautų tokio tokio medžiagos kietumo. T.y. Didelės apkrovos vietose.

   Pilka - šios spalvos įvorės naudojamos Heritage Collection. Sudaromos iš kelių kietumo rūšių.

 

 

Schema.jpg

   Heritage Collection ir Road Series

   Šiuose rinkiniuose yra naudojamos visų 4 aukščiau paminėtų medžiagų deriniai. Kūrimo etapuose testuojame originalią įvorę, matome kokie yra reikalavimai pagal tvirtumą ir judėjimą. Įvertine originalios gumos savybes parenkame, kurio tvirtumo poliuretaną naudoti gaminyje. Gamintojai taip pat skirtingose pakabos vietose, tvirtina skirtingo kietumo įvores, tačiau tai ne taip pastebima, nes visos guminės įvorės atrodo vizualiai panašios.

bottom of page