top of page
Privatumo politika

1.1.   Visi vartotojai gali lankytis internetinėje parduotuvėje www.4speed.lt neatskleisdami jokių savo asmeninių duomenų, tačiau jeigu jie norės įvykdyti pirkimą, jie turės įvesti būtinus asmens duomenis (tokius kaip: vardas ir pavardė, pristatymo adresas, kontaktinis el.paštas, telefonas ir kt.).

1.2.   Pirkėjas registruodamasis sutinka, kad jo asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia registracijos anketoje, Duomenų valdytojo būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis. Sutikimas duoti Duomenų valdytojui leidimą asmeninių duomenų apdorojimui yra savanoriškas ir Pirkėjas turi teisę atsiimti sutikimą, pateikdamas raštišką pareiškimą ir atsiųsdamas jį el.paštu info@4speed.lt

1.3.   Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos pats koreguoti bei jeigu pačiam nepavyksta to padaryti, turi teisę reikalauti ištaisyti neteisingus ir/ar netikslius savo asmens duomenis, blokuoti ar ištrinti savo duomenis, parašydamas el.laišką adresu info@4speed.lt. Tokiu atveju MB "Greičiui" nedelsdamas turi įgyvendinti pirkėjo prašymą (per 1-3 darbo dienas)

1.4.   MB "Greičiui" pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris atlieka registraciją interneto parduotuvėje www.4speed.lt, teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kita) prekių ar paslaugų užsakymų apdorojimui (arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui) bei pardavimui įvykdyti. Pirkėjas užsiregistruodamas internetinėje parduotuvėje www.4speed.lt, patvirtina sutinkantis, jog Pirkėjo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų užsakymų www.4speed.lt internetinėje parduotuvėje apdorojimui ir pardavimui, bei tiesioginės rinkodaros tikslais (sutinka gauti naujienlaiškius bei informacinius pranešimus Pirkėjo nurodytu el.pašto adresu). Pirkėjas ne dažniau, kaip kelis kartus per mėnesį gaus naujienlaiškį savo nurodytu el.pašto adresu, tačiau jam yra sudaryta aiški galimybė naujienlaiškio atsisakyti.

1.5.   Duomenų valdytojas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

1.6.   Asmens duomenys tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų.

1.7.   Pirkėjų duomenys yra saugojami ir naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais ne ilgiau nei 2 metus nuo Pirkėjo paskutinio prisijungimo prie internetinės parduotuvės www.4speed.lt. Po šio termino kliento duomenys yra sunaikinami. Asmens duomenų sunaikinimą prižiūri domenų valdytojas.

bottom of page